• (067) 77-125-77/(067) 450-46-28(044) 362-10-85
  м. Київ, вул. Западинська, 9а, офіс 9 - знайти нас на карті
 • Шановні клієнти! Наша компанія працює. Телефонуйте / пишіть, виконаємо Ваше замовлення

  Перегородки зі скла для офісу

   Скляна перегородка є універсальною конструкцією з невеликою вагою, яка широко застосовується в процесі розмежування простору. При цьому перепланування або капітальний ремонт не потрібен. Перегородки зі скла допомагають реалізувати різні дизайнерські рішення.

   Офіси зі скляним зонуванням залишають враження процвітаючих європейських комерційних підприємств. Відкриті просторі кабінети створюють відчуття єдності в колективі. Крім того, керівнику надається можливість контролювати робочий процес, не виходячи з кабінету. Якщо потрібно усамітнення, можна додатково замовити установку жалюзі.

   Де використовуються перегородки зі скла?

   Суцільноскляні офісні перегородки широко застосовуються для поділу приміщень з невеликою площею на зони. Замовити перегородки зі скла на вигідних умовах можна в компанії «ГЛАСС ДЕКОР ПЛЮС». Ми пропонуємо високоякісні конструкції за доступною ціною. Перегородки з незвичайними візерунками є справжніми витворами мистецтва. Величезною популярністю такий варіант зонування користується в процесі оформлення торгових точок, офісів, бутиків, салонів краси.

   В процесі виготовлення суцільноскляних перегородок ми тісно взаємодіємо з замовником. Завдяки чому наша команда максимально точно враховує побажання і потреби клієнтів, пропонуючи якісні та довговічні конструкції з бездоганним дизайном. При необхідності ми нанесемо на поверхню скла необхідні атрибути: написи, логотип, малюнки, візерунки. Замовник може здійснювати контроль кожного етапу виробництва.

   Переваги та недоліки скляних конструкцій

   У невеликих офісах актуальним питанням є ефективне розмежування простору, яке буде наповнене сонячним світлом. Зберегти відчуття свободи і комфорту допоможутьофісні скляні перегородки. Ми виготовляємо конструкції за індивідуальними ескізами, допомагаючи змінити концепцію приміщень, правильно розподілити світло. Креативна команда реалізує будь-які дизайнерські задуми. До незаперечних переваг перегородок зі скла відносять такі моменти:

   • привабливий зовнішній вигляд;
   • високий рівень надійності;
   • тривалий термін служби;
   • можливість втілення дизайнерських ідей;
   • економію простору;
   • простоту монтажу;
   • доступну вартість.

   Не позбавлені прозорі скляні перегородки для офісуі недоліків, хоча їх значно менше. Найбільш істотним є дискомфорт співробітників офісу, оскільки їх робочі місця знаходяться, як на долоні. Вирішити це проблему можна за допомогою матового покриття перегородок, або монтажу жалюзі. Крім того, до мінусів відносять швидке забруднення стекол.

   Особливості перегородок зі скла в залежності від призначення

   Офісні перегородки зі скламожуть мати різні функції в інтер’єрі. З огляду на призначення, конструкції виконують такі завдання:

   1. Поділ. Внутрішній простір розмежовують за допомогою перегородок. Конструктивно виділяють окремі робочі місця. Для цього ідеально підходять поверхні зі строгими малюнками, матовими смугами. Популярністю користуються непрозорі конструкції і скло із змінною прозорістю.
   2. Зонування. Часто використовуються невисокі перегородки, що дозволяють виділити робочу зону, місце прийому їжі, відпочинку.
   3. Декорування. Одноманітність офісного життя можна розбавити за допомогою оригінальних малюнків і написів на перегородках, красивою підсвічування.

   Замовити скляні перегородки в офіс по будь-яким ескізами можна в компанії «ГЛАСС ДЕКОР ПЛЮС». Ми із задоволенням допоможемо створити стильний скляний офіс, який припаде до смаку вашим співробітникам і клієнтам.

   Де можна купити конструкції зі скла для офісних приміщень

   Ми пропонуємо величезний вибір готових рішень для ефективного розмежування простору, а також можливість виготовлення перегородок за індивідуальними проектами. Скляні перегородки для зонування мають прекрасне співвідношення ціни і якості. Зв’язатися з нами можна одним з таких способів:

   Ми працюємоз понеділка по п’ятницюз 9:00 до 18.00. Компанія «ГЛАСС ДЕКОР ПЛЮС» розташована в Києвіза адресою: вул. Западинська, 9а, офіс 9.

   Із задоволенням чекаємо на вас.