• (067) 77-125-77/(067) 450-46-28(044) 362-10-85
  м. Київ, вул. Западинська, 9а, офіс 9 - знайти нас на карті
 • Шановні клієнти! Наша компанія працює. Телефонуйте / пишіть, виконаємо Ваше замовлення
  Стеклянные перегородки

  Скляні перегородки с розсувними дверима

  Скляні перегородки з розсувними дверима завжди виглядають оригінально та чудово вписуються в будь-який інтер’єр. Їх використовують як для домашніх приміщень, так і для офісних, найчастіше вони зустрічаються в торгових центрах. Часто на користь скляних перегородок обирають тому, що вони дозволяють розширити візуально будь-яке приміщення і зробити його більш світлим і просторим.

  Скляні перегородки з розсувними дверима виготовляються, як правило, за індивідуальними проектами. Також наші спеціалісти будуть раді виконувати для Вас і їх монтаж. Ми використовуємо для таких виробів міцне й якісне скло, в довговічності служби замовлених перегородок Ви можете бути впевнені. Скляні перегородки з розсувними дверима досить прості у догляді, і тому завжди виглядатимуть респектабельно у Ваших приміщеннях. У нас використовується для таких виробів надійна фурнітура, що виглядає естетично і не псує загальним вигляд встановленого виробу. Обирайте зараз на користь наших скляних перегородок з розсувними дверима і в процесах експлуатації вироби Вас не підведуть. Про всі суцільноскляні вироби нашого виробництва замовники залишають вдячні і завжди позитивні відгуки. При використанні наші перегородки безпечні, тому що мають гарну ударостійкість. Довірте професіоналам спроектувати та виготовити важливі вироби, труд наших спеціалістів Вас точно не розчарує.


  Необхідні скляні перегородки з розсувними дверима? Замовляйте їх у спеціалістів с вагомим досвідом, наша компанія пропонує адекватні ціни.


  Обговорити питання створення скляних перегородок з розсувними дверима Ви можете з нами за контактними номерами на сайті. Вам запропонують найкращі решения для використання в будинку чи офісі, ми цінуємо довіру замовників і тому до кожного проекту ставимося персонально і сумлінно.

 • Зробіть замовлення прямо зараз