• (067) 77-125-77/(067) 450-46-28(044) 362-10-85
  м. Київ, вул. Западинська, 9а, офіс 9 - знайти нас на карті
 • Шановні клієнти! Наша компанія працює. Телефонуйте / пишіть, виконаємо Ваше замовлення
  Стеклянные ограждения

  Скляні огородження сходів

  Огородження сходів зі скла. Скляні перила.

  Бажаєте створити в магазині, готельному комплексі або у своєму домі оригінальний і стильний інтер’єр. Ми пропонуємо огородження сходів зі скла, що для будь-якого приміщення будуть оптимальним рішенням. Проектування для таких елементів здійснюється завжди індивідуально, звертайтесь до професіоналів своєї справи сьогодні і результат наших робіт перевершить очікування.

  Огородження сходів повинні бути міцними, саме тому ми використовуємо матеріали відповідної якості. Наявність таких елементів не псує інтер’єр будинку, сьогодні більшість замовників вибирають прозорі огородження для сходів, балконів і терас. Ми підходимо добросовісно до своєї роботи, саме тому за довговічність елементів відповідаємо. Наші огорожі достатньо прості в догляді і тому зберігають свій респектабельний вигляд протягом років. Огородження будуть виготовлені з ударостійкого і безпечного скла. Ми цінуємо довіру замовників і над кожним проектом працюємо совісно. Не очікуйте, замовляйте декорування сходів, наші вироби зроблять їхню експлуатацію безпечною. Ми можемо прийняти Ваше замовлення і готові виконати його максимально оперативно.


  Розглядаєте варіанти огорожі сходів? Скляні елементи будуть для Вас раціональним і вигідним рішенням, звертайтеся за ними до нас.


  Обговорити переваги та можливі недоліки для Вашого інтер’єру скляних огорож для сходів можна за контактними номерами на сайті. Вам з радістю розкажуть про особливості таких виробів і, для будь-якого інтер’єру, запропонують найоптимальніше рішення. Звертайтеся до нас за консультуванням вже сьогодні.

 • Зробіть замовлення прямо зараз