• (067) 77-125-77/(067) 450-46-28(044) 362-10-85
  м. Київ, вул. Западинська, 9а, офіс 9 - знайти нас на карті
 • Шановні клієнти! Наша компанія працює. Телефонуйте / пишіть, виконаємо Ваше замовлення
  Стеклянные двери

  Скляні двері в дерев’яній коробці

  Незалежно від коробки скляні двері влучно вписуються в будь-який сучасний інтер’єр. Щороку більш популярними стають повітряні скляні конструкції, які раніше, зазвичай, встановлювали в офісах. Завдяки функціональності прозорих матеріалів, скляні двері в дерев’яній або алюмінієвій коробці необхідні для мешканців невеликих квартир на першому поверсі. Таке скло проходить гартування, що додає міцність і безпеку для виробу, а також дозволяє нанести візерунок або повноцінне зображення з фотографії на поверхність.

  Галерея робіт нашої компанії. Скляні двері в дерев’яній коробці

   

  В залежності від структури стін люди обирають двері в дерев’яній або алюмінієвій коробці. Перший варіант найпоширеніший, тому що рама дозволяє приховати всі нерівності дверного отвору, а інший підходить для мешканців будинків, у яких внутрішні стіни тонкі, але рівні. Незважаючи на незвичний матеріал, такі двері можуть дуже легко вписатися в інтер’єрі, особливо якщо вона  встановлена після ремонту і придбання меблів.

   

  Якщо вибрати дерев’яну коробку, скляні двері отримують обрамлення, яке можна змінити під час ремонту. Завдяки облицюванні вона підійде як до квартири, так і може стати прикрасою в приміщенні.

  На нашому сайті можна замовити скляні двері в дерев’яній коробці, орні (розсувні) двері, перегородки, сходи і покриття підлоги, кухонний фартух і душові кабіни. Скло легко миється і не б’ється. У разі сильного удару з’являються дрібні уламки з тупими краями.  Завдяки цій методиці були врятовані сотні життів автомобілістів, а тепер і простих людей, що придбають скляні двері з дерев’яною коробкою нашого виробництва.

 • Зробіть замовлення прямо зараз