• (067) 77-125-77/(067) 450-46-28(044) 362-10-85
  м. Київ, вул. Западинська, 9а, офіс 9 - знайти нас на карті
 • Шановні клієнти! Наша компанія працює. Телефонуйте / пишіть, виконаємо Ваше замовлення
  Стеклянные перегородки

  Скляні перегородки

  Перегородки зі скла

  Проектувати, виготовляти та встановлювати скляні перегородки швидко, якісно та красиво. Саме це ми пропонуємо нашим клієнтам.

  Сучасні скляні перегородки – універсальні та полегшені конструкції, використання яких отримало широке розсповсюдження при зонуванні приміщення без перепланування та капітального ремонту. Такі перегородки дозволяють переобладнати приміщення та втілити в життя найрізноманітніші дизайнерські рішення.


  Переваги скляних перегородок в приміщенні


  Для невеликих офісних приміщень актуальним питанням є розмежування простору з збереженням відчуття свободи, без перекриття доступу денного світла. Этого можно достичь, используя стеклянные офисные перегородки. Специалистами нашей компании изготавливаются перегородки из разнообразных видов стекла. Це дозволяє виконати будь-який дизайнерский задум, а також врахувати усі індивідуальні вподобання замовників. За бажанням, з допомоги таких елементів можна навіть змінити концепцію приміщення й розподілу світла.

  Варто відзначити, що такі конструкції зі скла легко монтуються. Їх використання є економічним і практичним. Встановлення скляних перегородок не заважає робочому процесу та здійснюється дуже оперативно.

  Перегородки зі скла від компанії «ГЛАСС ДЕКОР ПЛЮС» служать для здійснення вільного планування за принципом відкритого простору, що у значній степені позитивно впливає на роботу офісних співробітників. Цей ефект можливий за рахунок відсутності в скляних перегородках «глухих» елементів. Створюється сприятлива обстановка для колективної праці, що допомагає організувати роботу над проектом більш ефективно. Завдяки нашим скляним перегородкам з’явиться відчуття відкритості та простору.


  Якими бувають скляні перегородки?


  Наша компанія пропонує вам величезне різноманіття скляних перегородок. Для того, щоб зробити офісну роботу більш ефективною та комфортною, можна розмежувати індивідуальний простір за допомогою перегородок з непрозорого скла.

  Комбіновані перегородки дозволяють розділити простір таким чином, щоб збереглися індивідуальність та принцип «відкритого простору». Такий підхід використовується для оформлення кабінетів керівників і кімнат для перемовин.

  Також наша компанія може запропонувати вам виготовлення найрізноманітніших за формою та оформленню перегородок. Ми не боїмося нестандартних рішень. Наші перегородки зі скла можуть оснащуватися:

  • – додатковими стилеутворюючими елементами;
  • – різноманітними видами скла;
  • – склом з різною прозорістю;
  • – сучасною фурнітурою;
  • – вітражним склом.

   

  Досвідчені технологи й дизайнери врахують всі особливості приміщення, тенденції сучасності, статус компанії та об’єднають все це в одному грамотному та привабливому рішенні. Наші перегородки можуть бути використані не тільки в офісних умовах, але й для оформлення квартир та будинків.


  Де застосовуються скляні перегородки?


  Продукція нашої компанії успішно зарекомендувала себя при оформленні невеликих приміщень: кімнат для перемовин, кабінетів, холів тощо. Сучасні технології, котрі ми використовуємо для нанесення на скло красивих та незвичайних візерунків, дозволяють створити не просто скляні перегородки, а справжній витвір мистецтва. Особливу популярність перегородки отримали при оформленні магазинів, торгових центрів, бутіков тощо.

  Кожний етап виготовлення скла контролюється замовником. Така взаємодія дозволяє нам максимально точно зрозуміти потреби та бажання клієнта й виготовити по-справжньому хороший продукт, що прослужить вірою й правдою на протязі тривалого періоду часу, а також буде містити всі необхідні атрибути: написи, логотипи, малюнки та інше.


  Суцільноскляні перегородки


  Наша компанія також пропонує замовникам суцільноскляні перегородки. Вони можуть бути використані в дизайні будь-якого приміщення, виступаючи в якості самостійного елемента інтер’єру, так і в якості доповнення. Суцільноскляні перегородки ефективно выглядають в приміщеннях офісного типу, розважальний центр, торгових залах та домашньому дизайні.

  Сучасні дизайнери надають перевагу використанню таких конструкцій зі скла для зонування, называючи їх стильным і практичним рішенням. За останній час такі рішення стали використовувати у своїй роботі не тілько дизайнери інтер’єрів, але й архітектори. Це стало не просто реакцією на модні тенденції, але й вибором на користь матеріалів, що відрізняються мінімальною вагою, високою функціональністю, надійністю, універсальністю.

  Суцільноскляні перегородки мають свої відмінні особливості при кріпленні: з використанням практично непомітних компактних конекторів чи в затискному профілі. Завдяки такому способу кріпленні у людей створюється враження, що перегородки ніби парять у просторі. Такий візуальний ефект набирає популярності під час ремонту в приватних будинках і квартирах. Дизайнери відмічають, що сучасна людина втомилася від масивних стін і робить вибір на користь легких повітряних конструкцій. Для торгових домів суцільноскляні перегородки також не мають заміни, тому що їх використання як вітрини відкриває перед відвідувачами торгових центрів огляд сучасних новинок.

  Для оформлення офісних будівель обирають скляні двері і перегородки. Такі конструкції створюють чудові умови для плідної праці, наповнюючи приміщення сонячним світлом. Світло і просторова свобода роблять будь-яку роботу в колективі біль налагодженою і плідною. Огородження скляного типу все частіше можна помітити в салонах краси, школах, готелях тощо.

  Підкреслюємо, що кожна скляна конструкція повинна відповідати всім встановленим стандартам безпеки, що дотримуються в процесі виробництва. Наша компанія враховує такі вимоги і використовує для виготовлення огороджень тільки перевірене скло, що пройшло гартування, а у якості розбиття розпадається на дрібні уламки, що безпечні для здоров’я оточуючих. Варто відмітити, що продукція зі скла від компанії “ГЛАСС ДЕКОР ПЛЮС” стійка до перепадів температури, ударів і вигинів. У нас Ви можете замовити і, за короткий час, отримати якісний продукт, що відповідає всім вимогам безпеки. Допомогти Вам з вибором може наш каталог, в який ми додали найсучасніші і найпоширеніші варіанти, що здатні гармонічно прикрасити будь-яке приміщення.