• (067) 77-125-77/(067) 450-46-28(044) 362-10-85
  м. Київ, вул. Западинська, 9а, офіс 9 - знайти нас на карті
 • Шановні клієнти! Наша компанія працює. Телефонуйте / пишіть, виконаємо Ваше замовлення
  Стеклянные душевые кабины

  Скляні душові кабіни з розпашними дверима

  Сьогодні все більше людей обирають в користь встановлення скляних душових кабін з орними (розсувними) дверима. Такі конструкції більш практична та надійна в експлуатації, в нашій компанії вони запропоновані за самими лояльними цінами. Вироби такого типу завжди виглядають естетично і навіть після тривалих термінів служби свій респектабельний вигляд не втрачають.

  Скляні душові кабіни з розсувними кабінами виробляються у нас тільки з найкращих за якістю матеріалів. У нас цінують довіру клієнтів і ми будемо раді працювати для Вас працювати за індивідуальним проектом. При збірці таких кабін у нас  використовується тільки надійна фурнітура, котра не псує зовнішній вигляд виробу. Наші душові кабіни з скляними розсувними дверима мають лише позитивні відгуки від вдячних та задоволених клієнтів. Ми відповідально ставимося до усіх проектів і завжди зацікавлені в естетичності і якості результату. У нас скляні душові кабіні з розсувними дверима можуть бути виготовленими у самий стислий термін. Наші майстри знають які матеріали використовувати, тож ми відповідаємо за безпечність та ударостійкість кожного виробу. Доручіть збірку кабіни майстрам з великим досвідом і результат виконаної роботи не розчарує.


  Зацікавили скляні душові кабіни з розсувними дверима? Звертайтеся до нашої компанії за якісними виробами, ціни в нас демократичні.


  Обговорити питання щодо збірки скляних душових кабін з розсувними дверима можна з нами за телефоном. Для встановлення у Вашій квартирі чи готелі наші спеціалісти готові запропонувати оптимальні рішення в проектуванні виробів. Замовляти світлопрозорі конструкції у нас вигідніше, простіше та зручніше.

 • Зробіть замовлення прямо зараз