• (067) 77-125-77/(067) 450-46-28(044) 362-10-85
  м. Київ, вул. Западинська, 9а, офіс 9 - знайти нас на карті
 • Шановні клієнти! Наша компанія працює. Телефонуйте / пишіть, виконаємо Ваше замовлення
  Стеклянные двери

  Скляні двері в алюмінієвій коробці

  Скляні орні (розсувні) двері в коробці з алюмінію або металу

  Сьогодні вважається надзвичайно красивим дизайнерське рішення, що буде використовувати природне освітлення за вікном і простір в приміщенні максимально грамотно. Щільні штори направляють потік світла в затемнені кутки кімнати, що оформлена у світлі тона. Скляні стіни і двері в коробці з алюмінію в офісі або невеликій квартирі не тільки візуально збільшують розміри приміщення, але й пропускають природне світло. Повітряні матеріали в будівництві використовують для передачі певного настрою гостям, але практичність залишається на першому місці.

  Ви маєте можливість замовити для скляних дверей коробку, що зроблена з дерева або алюмінію, в залежності від характеристик стін у Вашому приміщенні. Наприклад, металічний справ фурнітури підходить для скляних стін і приватних будинків, де ці стіни є тонкими і високими. Для цегляних і нерівних вдалим буде доречно підібрати скляні двері в дерев’яній, а не алюмінієвій, коробці, тому що лиштва (наличник) і рама зможуть приховати недоліки поверхні отвору.


  Замовляйте скляні двері в алюмінієвій коробці на сайті. “ГЛАСС ДЕКОР ПЛЮС” займається виготовленням і реалізацією скляних конструкцій і фурнітури для них. В асортименті також: перегородки. двері орні (розпашні) і роздвижні, підлога і сходи, а також душові кабіни.


  Маючи готові скляні двері в алюмінієвій коробці у своїй квартирі, Ви не тільки заощадите на електроенергії, а також додасте часточку елегантності до свого житла. Міцний матеріал нашого виробництва легко піддається миттю і не б’ється. Надійність є перевагою алюмінієвих коробок для скляних дверей. Навіть габаритне скло легко встановлюється на кріпленні і не боїться обвалу.

 • Зробіть замовлення прямо зараз