• (067) 77-125-77/(067) 450-46-28(044) 362-10-85
  м. Київ, вул. Западинська, 9а, офіс 9 - знайти нас на карті
 • Шановні клієнти! Наша компанія працює. Телефонуйте / пишіть, виконаємо Ваше замовлення
  Стеклянные ограждения

  Скляні огородження

   

   

  Огорожі зі скла для сходів – оригінальні рішення для вашого будинку

  Кожному з нас хочеться, щоб наш будинок був не тільки комфортним і затишним, але й красивим та оригінальним. Саме тому при оформленні інтер’єру важливо враховувати кожну деталь, котра буде повністю відповідати загальному дизайнерському рішенню. Для багаторівневих будинків необхідне встановлення такої конструкції, як сходи, що дозволяє з’єднати поверхи між собою. Під час її створення використовуються різноманітні матеріали, використовуються металічні, дерев’яні, скляні огорожі, але, при її виборі не слід забувати про те, що саме сходи, вірогідніше, стануть не просто засобом пересування, але й  самостійним дизайнерським елементом.

  Ми пропонуємо вам новітню технологію – сходи зі скла та скляні огорожі, що мають чимало переваг. Не слід хвилюватися про крихкість цього матеріалу, при створенні сходинок використовується особливий вид скла – багатошаровий триплекс чи загартоване скло, що повністю відповідає вимогам по навантаженню, що чинить опір на сходинку та скляну огорожу. Товщина матеріалу становить 6-40 мм, що дозволяє не перейматися про надійність конструкції. Конструкції безпечні навіть для дітей.

  Скло і метал поєднуються в ідеальну гармонію, що дає можливість створювати сходи і скляні огорожі будь-якого типу: гвинтові, еліптичні, маршеві. Для створення опори використовується титан, латунь, алюміній, нержавіюча сталь. Це дозволяє легко знайти ідеальний варіант сходів і скляних огороджень для будь-якого приміщення. Тим паче, цей матеріал легко фарбується в будь-які відтінки. Це дозволяє вписати скляну огорожу або сходи в будь-яке дизайнерське рішення.

  Наша компанія пропонує Вам оформити індивідуальне замовлення на створення скляних огорож і сходів, що зробить Ваш дім неповторним, а також дозволить виконати оригінальний, привабливий інтер’єр. Сходи і скляні огорожі, що виконані нашими майстрами, стануть відмінной прикрасою для Вашого дому. Продукція нашої компанії призначена не тільки для дому.

  Ви можете замовити міцні і легкі конструкції для офісів, громадських установ, промислових підприємств. Наші скляні огорожі з металічною основою стануть міцним і привабливим захистом, допоможуть зонувати приміщення.