• (067) 77-125-77/(067) 450-46-28(044) 362-10-85
  м. Київ, вул. Западинська, 9а, офіс 9 - знайти нас на карті
 • Шановні клієнти! Наша компанія працює. Телефонуйте / пишіть, виконаємо Ваше замовлення
  Стеклянные душевые кабины

  Скляні душові кабіни

   

   

  Скляні душові кабіни

  Впродовж тривалого часу душова кабіна – невід’ємна частина зручного і комфортного побуту. Душова кабіна не просто відділяє простір ванної кімнати скляними дверима для душу. Це особлива зона будинку, в якій ви можете з задоволенням провести необхідні гігієнічні процедури. Разом з тим, душова кабіна – дійсно унікальна деталь інтер’єру, що дозволяє створити неординарний дизайн у вбиральній кімнаті. Індивідуально підібрані  душові кабіни і, зокрема, скляні двері для душу допомагають створити особливу атмосферу у ванній кімнаті, а водні процедури перетворюються на справжнє свято!


  Сучасні душові кабіни не тільки дуже красиві, але й досить функціональні. Більшість з них мають необхідні конструкції, що підвищують Ваш комфорт. Ви можете прийняти не тільки звичайний душ, але і, наприклад, душ Шарко. У багатьох моделях усередині кабін вмонтовані радіоприймачі або телефони, що значно збільшують рівень задоволення власників від щоденних водних процедур.

  Сьогодні виробництво душових кабін виведено на по-справжньому новий рівень, дякуючи увазі дизайнерів до сфери сантехнічного обладнання. Спеціалісти з оформлення приміщень сьогодні намагаються гармонійно поєднувати високу технологічність з оригінальними дизайнерськими рішеннями. Саме так скляні двері для душа перестали бути просто частиною загальної конструкції. Завдяки цікавому оформленню вони стають елементом декору приміщення ванної кімнати і надають особливого шарму.

  Сьогодні дуже популярні душові кабіни, що виготовлені з загартованого скла. Скляні двері для душа популярні в нашій сучасності і перестали бути чимось дивним. Перегородки для ванних кімнат, скляні двері для ванної дуже легко впишуться в будь-яке планування і інтер’єр приміщення. Вони успішно допомагають економити простір ванної кімнати і, разом з тим, надають їй певної візуальної витонченності.

  Завдяки різноманіттю фурнітури, кріплення стулок можливе під різними кутами: до скла, що створює кабіну та до стіни.

  Компанія «ГЛАСС ДЕКОР ПЛЮС» виготовляє для своїх клієнтів душові кабіни на замовлення з урахуванням усіх вимог і побажань с монтажом конструкції, а також надає гарантію на якісне технічне обслуговування.

  Скляні душові кабіни – неординарний інтер’єр і винятковий комфорт!

  Сучасні технології дозволяють облаштувати ванну кімнату за індивідуальним запитом кожного клієнта. В останній час багато споживачів надають перевагу практичним і функціональним душовим кабінам, а не громіздким традиційним ваннам. Саме душові кабіни дозволяють максимально раціонально використовувати простір ванної кімнати і надають зручність та комфорт своїм власникам.

  Аргументи на користь душових кабін?

  Вибір очевидний, оскільки душові кабіни – це:

  • – компактне розміщення;
  • – економні витрати води
  • – легкість монтажу

  Зараз багато споживачів встановлюють у своїх будинках і квартирах душові кабіни. Їх популярність значно збільшилась завдяки широкому асортименту конструкцій. Сучасні душові кабіни дуже комфортні, функціональні, практичні і безпечні. Вони нададуть Вам багато позитивних вражень і задоволень під час прийняття душу, як дорослим, так і дітям.

  Бажаєте відчути на своєму тілі прохолоду від контрастного душу? Або ж розслабитись під душем Шарко? У будь-якому випадку, Ви отримаєте максимальний релакс, саме тому душові кабіни – Ваш незамінний помічник. А їхнє спорядження радіо, телефоном, гідромасажем або гідрогенератором для створення ефекта сауни нікого не залишить байдужим!

  Чому варто зупинитись на скляних душових кабінах?

  Для підвищення функціональності та безпеки конструкції виробники постійно покращують технологію виготовлення сантехнічних товарів. Для цього вони додають в розробку душової кабіни різноманітні додаткові функції. Разом з тим, вони приділяють увагу естетичному аспекту своєї продукції. Оскільки скляні двері у ванну кімнату приваблюють все більше споживачів, на ринку сантехнічних товарів з’явилась пропозиція у вигляді душових кабін з загартованого скла, тому що вони ідеально вписуються у будь-який стиль інтерєру приміщення.

  На додаток, скляні душові кабіни оптично розширюють простір ванної кімнати, що має велике значення в облаштуванні сучасних малогабаритних квартир.

  Що ми можемо Вам запропонувати?

  Разом з компанією «ГЛАСС ДЕКОР ПЛЮС» ваші найсміливіші фантазії на рахунок облаштування ванної кімнати стануть реальністю! Ми врахуємо всі Ваші вимоги та побажання і створимо душову кабіну, що підкреслить Ваш індивідуальний смак і стиль оформлення ванної кімнати! Наші досвідчені спеціалісти якісно встановлять душову кабіну у Вашому дому, а за допомогою сучасної фурнітури вони зможуть закріпити стулки під різним кутом, саме так, як цього захочете Ви! Не пропустіть можливості зробити свою ванну кімнату втіленням вишуканого стилю і благородних форм! Телефонуйте нам негайно!