• (067) 77-125-77/(067) 450-46-28(044) 362-10-85
  м. Київ, вул. Западинська, 9а, офіс 9 - знайти нас на карті
 • Шановні клієнти! Наша компанія працює. Телефонуйте / пишіть, виконаємо Ваше замовлення
  Стеклянные перегородки

  Скляні вхідні групи

  Скляні вхідні групи зазвичай встановлюють в торгові центри і магазини, куди щоденно ходить велика кількість людей. Під час проектування таких конструкцій враховується декілька факторів. По-перше, полотно скла може бути прозорим, матовим, тонованим або мати узори, котрі можна нанести багатьма способами. Вибір схиляється в сторону прозорого скла через його практичність – через прозоре скло можна побачити іншу людину, що йде вам назустріч. Такі вхідні групи зі скла обирают тому, що цей матеріал збільшує приміщення. Варто відмітити, що ці конструкції мають систему регулювання температури всередині приміщення, що проявляється в обдуванні виходу під час відкриття дверей.


  Саме за участю скляної вхідної групи розливається природне світло в приміщенні, саме тому його легше знайти, а співробітники магазину можуть виставити певні товари ближче до виходу, щоб відвідувачі могли визначити їхній колір. Але хочемо Вас запевнити, що скляні вхідні групи мають своє застосування не тільки в громадських місцях, але і в житловому будинку.


  Якщо Ви маєте терасу, можна встановити повноцінну скляну конструкцію з перегородкою і скляними дверима. Таким чином під час холодної пори року Вашим рідним не доведеться мерзнути біля дому, а для житлового приміщення вхідна скляна група стане буферною зоною для того, щоб сніг міг розтанути і нагрілося повітря, що затягується в дім під час відкриття дверей.

  Під час вибору матеріалів для конструкції потрібно керуватися не тільки практичністю, але і гармонійним дизайном. Зіставте колірну гамму, підберіть обрамлення в такт стін. Враховуйте, що розсувні двері вважаються більш зручними в скляних вхідних групах, однак у нас Ви можете замовити будь-яку.

 • Зробіть замовлення прямо зараз