• (067) 77-125-77/(067) 450-46-28(044) 362-10-85
  м. Київ, вул. Западинська, 9а, офіс 9 - знайти нас на карті
 • Шановні клієнти! Наша компанія працює. Телефонуйте / пишіть, виконаємо Ваше замовлення

  Скляні перегородки в інтер’єрі офісу

   Скляні перегородки в офіс – розумне й привабливе рішення. Вони ефективно зонують приміщення, візуально розширюючи простір і наповнюючи його світлом. Щоб результат гарантовано сподобався, виглядав свіжо й актуально, виготовлення варто довірити професіоналам зі значним досвідом.

   Скляні офісні перегородки: можливі варіації

   Сучасне планування передбачає відкритість і функціональність – розробники та дизайнери давно відійшли від нудних коридорів, обставлених рядами глухих дверей. Зверніть увагу на прозорі перегородки – вони роблять приміщення комфортним і ефектним. З їх допомогою відокремлюються переговорні кімнати, просторі холи, окремі робочі місця.

   Триплексні стіни класифікуються на:

   • Суцільноскляні. Це чудова альтернатива монолітній перегородці.  Завдяки прихованим кріпленням конструкції виглядають невагомими і ненав’язливо розділяють приміщення за бажанням замовника. При цьому площі виглядають цілісно і гармонійно.
   • Розсувні. Такі офісні перегородки дозволяють розмежовувати кімнату тільки в разі потреби – решту часу полімерні ширми зсуваються в сторони. Подібні варіанти забезпечують гнучкість робочих секторів, сприяють колективному креативу.
   • Двійчасті. Часто використовуються в якості вхідних груп – ними обладнуються кабінети, індивідуальні кабінки для роботи з клієнтами.
   • З металевим каркасом. Скляна перегородка, оснащена рамою, виглядає більш грунтовно. Підходить для місць дислокації керівного складу, бухгалтерії, кас. Найчастіше такі конструкції компонуються в матовому або тонованому в масі виконанні.

   З точки зору оформлення бувають комбінованими, повністю прозорими, матовими, вітражними, візерунчастими тощо. Незважаючи на те що скло – матеріал, що асоціюється з крихкістю, конструкції із гартованого скла відрізняються міцністю, яка перевищує звичайне скло в 10 разів.

   Переваги стін зі скла

   Мотивацією для покупки скляних конструкцій стають їх численні переваги:

   • Естетична привабливість. Варіативність дизайнів і форм дозволяє створювати неповторні зразки з дивовижним і оригінальним дизайном. Скляні перегородки на замовлення відкривають потенціал для реалізації нестандартних уявлень про зовнішній вигляд вашої компанії і дозволяють створити персоналізований інтер’єр. Для цього використовуються поверхні різної фактури і прозорості, піскоструминне напилення, авторські орнаменти, ексклюзивна фурнітура, вітражі, додаткові елементи, що підкреслюють стиль.
   •  Преміум-матеріал. Скло – добротний і екологічно чистий матеріал. Конструкція з полімеру цього типу при зовнішній легкості витримує значну вагу і має неперевершену ударостійкість.
   • Тривалий термін експлуатації. Завдяки спеціальному матеріалу та грамотному монтажу скляні конструкції прослужать від 25-50 років і більше. За належного догляду, що полягає в регулярному протиранні фланеллю, на площинах неможливі подряпини і відколи.
   • Шумоізоляція. Незримі стіни мають звукоізоляційні властивості, що дуже важливо в офісних приміщеннях, інакше співробітники неминуче завадять один одному, утворивши стовпотворіння. Таким чином, одночасно вирішуються питання приватності, багатозадачності й оптимізації функціональності.
   • Свіжий погляд на проектування. Умовні кордони забезпечують візуальну єдність кімнати, але при цьому надають можливість відгородитися від оточуючих за потреби. Прозорі стіни економлять і не захаращують простір, надають дизайну стильову завершеність, допускають самостійне внутрішнє перепланування, без отримання дозвільних документів.

   «Глас Декор Плюс» – флагман в області виготовлення й установки триплекс них виробів. З питань вибору й отримання консультації телефонуйте: +38 (067) 77-125-77, +38 (067) 450-46-28, +38 (044) 362-10-85 або надсилайте повідомлення на електронну адресу: info@glass-dekor.com.ua.