• (067) 77-125-77/(067) 450-46-28(044) 362-10-85
  м. Київ, вул. Западинська, 9а, офіс 9 - знайти нас на карті
 • Шановні клієнти! Наша компанія працює. Телефонуйте / пишіть, виконаємо Ваше замовлення

  Скляні перегородки для зонування простору

   Скляні перегородки для зонування кімнати – незамінний варіант у квартирах і офісах. На відміну від монолітних стін, вони не обтяжують простір і перетворюють його на зразок стилю й смаку. Тому скляні перегородки давно та впевнено перейшли з розряду винятково ділових і офісних атрибутів на території сучасних будинків.

   Зонування кімнати склом: актуальні ідеї

   З огляду на різноманіття моделей, варіантів розділити простір на функціональні зони – безліч. Скляні перегородки з розсувними дверима – чудовий спосіб перепланувати тісні коридори, суміщені санвузли, крихітну кухню й інші незручні просторові рішення.

   Зонування кімнати за допомогою прозорих стін зберігає її цілісність і водночас візуально відокремлює один сектор від іншого. Як це зробити найбільш гармонійно та грамотно?

   Наведемо кілька прикладів:

   • Відокремлюємо кухню від кімнати. Це найбільш популярний варіант, оскільки на вказаній площі відбувається регулярне приготування їжі, витають запахи, навіть за наявності витяжки, проникаючи в інші кімнати. Щоб цього не відбувалося, на допомогу приходять стіни зі скла. А ось варіативність моделей вражає – це і лаконічна стаціонарна конструкція в стилі лофт, і розсувні варіанти з декоративним напиленням, і елегантні суцільноскляні перегородки. Особливу затребуваність подібне рішення набуває в квартирі-студії.
   • Обладнуємо душові кабінки. Прозорі стіни душа – тренд 21-го століття. Це доречна альтернатива громіздкій ванні. Для цієї мети використовуються скляні перегородки з двійчастими дверима й компактні розсувні варіанти. Душову можна зробити кутовою або встановити її в ніші – все залежить від планування й розмірів приміщення, а також від дизайнерських вишукувань. Ванну також прийнято відокремлювати стаціонарною або мобільною перегородкою – це чудова заміна класичній шторці.
   • Збільшуємо функціональність приміщення. Перегородки часто встановлюють, щоб відокремити дитяче спальне місце від батьківського, якщо вони розташовані в спільній просторовій локації, кабінет від вітальні, ванну від спальні, зимовий сад від майстерні або гардеробну від бібліотеки. Використовуються матові, вітражні, армовані, кольорові та інші види скла, відповідно до стильового оформлення квартири. Конструкції можуть бути не тільки класичних типів, але й у вигляді «гармошки».
   • Устанавливаем входные группы. Удобное решение для частных домовладений – ими оборудуются навесы, террасы, крыльцо или тамбур. В офисах стеклянные двери, помимо распашных и раздвижных моделей, могут быть маятникового типа. При изготовлении применяют стекла, фурнитуру и материалы повышенной прочности – триплекс, бронзу, сталь, хром, латунь и пр. Прозрачные входные группы пропускают много света в помещение, вместе с тем выполняя защитную функцию.
   • Встановлюємо вхідні групи. Зручне рішення для приватних домоволодінь – ними обладнуються навіси, тераси, ґанок або тамбур. В офісах скляні двері, крім дійчастих і розсувних моделей, можуть бути маятникового типу. При виготовленні застосовують скло, фурнітуру й матеріали підвищеної міцності – триплекс, бронзу, сталь, хром, латунь тощо. Прозорі вхідні групи пропускають багато світла в приміщення, водночас виконуючи захисну функцію.

   Скляна перегородка для зонування офісу може бути різної висоти, конфігурації й художнього виконання. Нерідко вироби використовуються для виготовлення модульних робочих місць, які в подальшому допустимо розбирати й переносити. Дуже добре підходять стіни зі скла в оформленні переговорних кабінок, робочих кабінетів, кас і залів для обслуговування клієнтів.

   Виготовлення скляних перегородок не можна довіряти дилетантам – тільки професіонали, які працюють в цій сфері багато років, можуть повною мірою догодити споживачеві, створивши унікальний і міцний виріб. Наші телефони: (067) 77-125-77, (067) 450-46-28, також пишіть повідомлення з питаннями й побажаннями на електронну адресу: info@glass-dekor.com.ua.

   Звертайтеся до компанії «Гласс-декор» і отримайте найкраще!