• (067) 77-125-77/(067) 450-46-28(044) 362-10-85
  м. Київ, вул. Западинська, 9а, офіс 9 - знайти нас на карті
 • Шановні клієнти! Наша компанія працює. Телефонуйте / пишіть, виконаємо Ваше замовлення

  Скляні перегородки для торгових центрів

   Скляні перегородки впевнено увійшли до нашого побуту – їх використовують в квартирах, будинках, офісах, державних установах і торгово-розважальних центрах. Чому світлопрозорі конструкції набули небувалої популярності та які з них ідеально підійдуть до конкретного випадку? Постараємося відповісти на ці й інші питання.

   Перегородки зі скла: очевидні переваги

   В першу чергу вони затребувані на території величезних галерей, де розміщені торгові майданчики, банки, кафе та ресторани, дитячі центри розвитку, спортивні клуби, салони краси, аптеки тощо. Тому скляна перегородка в торговому центрі – необхідне доповнення, що додає приміщенню завершеного вигляду й візуально розширює простір.

   Коротко перерахуємо основні плюси подібних конструкцій:

   • Зонування великих площ. Скляні стіни дозволяють розмежувати приміщення одне від одного, повноцінно продемонструвати товар або, навпаки, приховати кабінет від сторонніх очей за матовою або візерунковою поверхнею. При цьому виглядають подібні перегородки легко й невагомо, на відміну від бетонних, цегляних та інших монолітних перекриттів.
   • Міцність. Незважаючи на візуальну крихкість, гартоване скло дуже стійке до ударів і, навіть якщо розбивається, то уламками неможливо поранитися, оскільки вони не гострі, і діаметром не більше 10мм.
   • Зносостійкість. Скляна перегородка не іржавіє, не відволожується, її не атакує пліснявий грибок. Привабливий вигляд такого виробу зберігається десятиліттями. Догляд за прозорими стінами простий, а за наявності неабразивних матеріалів і спиртових спреїв не займає багато часу.
   • Пожежна безпека. Скло не тільки не підтримує процес горіння, але й здатне на деякий час стати перепоною для виниклої пожежі.
   • Поглинання шуму. При зачинених дверях перегородка зі скла повністю нівелює шум, що доноситься з коридорів ТРЦ, створюючи спокійну, утихомирену атмосферу. Особливо це актуально в офісах, розташованих на території багатолюдних мегамаркетів.

   Естетично такі стіни виглядають чудово – індивідуальний дизайн, варіативні механізми відчинення і різноманіття видів дверей надають конструкціям унікальності, а приміщенню – впізнаваності.

   Скляні перегородки на замовлення: види

   Прозорі перегородки з категорії преміум поступово перейшли в розряд стандартного оформлення офісних, торгових, банківських та інших громадських приміщень. Вони бувають декількох видів:

   • Розсувні. Назва говорить сама за себе – двері в таких конструкціях від’їжджають, за аналогією з купе поїзда. Це дуже зручний варіант, особливо на невеликих площах.
   • Орні. Стандартний спосіб відчинення, що передбачає розчахування дверей (або декількох) назовні або всередину приміщення.
   • Вхідні. До міцності матеріалів таких перегородок пред’являються підвищені вимоги, оскільки вони контактують з атмосферними проявами. Перегородки дозволяють збільшувати огляд ззовні і акумулюють тепло в приміщенні.

   Існує додаткова група – глухі прозорі стіни. Це нерухомі перегородки, наприклад, в зонах обслуговування клієнтів фінансових установ або офісах мобільних провайдерів. Вони дозволяють створити ілюзію усамітнення й ділову атмосферу.

   Також виділяють групи з цільного скла, що кріпляться на алюмінієвому профілі затискного типу, і каркасні перегородки, встановлені на металевому остові.

   Виготовлення скляних перегородок – багаторічна спеціалізація «Гласс Декор Плюс». Крім традиційних моделей, можна створювати авторські варіації різних форм і кольорів за індивідуальним проектом. Зв’язатися з консультантами можна за телефонами +38 (067) 77-125-77, +38 (067) 450-46-28, +38 (044) 362-10-85, у месенджерах соцмереж на сайті або використовуючи e-mail info@glass-dekor.com.ua.

   Скляні перегородки додадуть вашому приміщенню неповторного шарму!