• (067) 77-125-77/(067) 450-46-28(044) 362-10-85
  м. Київ, вул. Западинська, 9а, офіс 9 - знайти нас на карті
 • Шановні клієнти! Наша компанія працює. Телефонуйте / пишіть, виконаємо Ваше замовлення

  Скляні перегородки для будинку й офісу

   Скляні перегородки давно не є винятково ознакою ділового стилю та впевнено переселилися в приватні будинки й квартири. Прозора стіна привносить у приміщення не тільки значну дещицю функціональності, але й домашній затишок. Компанія «Гласс-декор» – досвідчений виробник подібних конструкцій, тому у нас ви можете замовити будь-які варіанти як для ділових і громадських площ, так і для приватних домоволодінь.

   Перегородки зі скла: офіс чи квартира?

   Офісні перегородки зі склом – буденне явище, а що можна сказати щодо їх використання в житловому приміщенні? Дизайнери стверджують – застосовувати їх можна та потрібно, оскільки скло – матеріал універсальний. І якщо на території офісу фантазію доведеться обмежити діловим стилем, то в квартирі або домоволодінні допустимі до втілення найсміливіші рішення.

   Отже, скляні перегородки для дому –- які переваги й можливості такого способу зонування та декорування приміщення:

   • Дизайнерський розкид. Перегородки скляні в будинку можуть бути будь-яких конфігурацій, кольорів і розмірів. Це і лофт-варіанти, і вітражні шедеври класичного напряму, і хай-тек вироби. Прозорі стіни бувають і суцільноскляними, що надає інтер’єру легкості й вишуканості. Нерідко такі варіанти застосовуються в душових кабінках.
   • Світлопрозорість. Прозора стіна доречна, якщо приміщення має одне вікно або зовсім обходиться без нього – вона допоможе впустити в кімнату більше світла, опромінивши найтемніші куточки. Цезробить дизайн більш дружнім, а приміщення – затишним.
   • Екологічність матеріалів. Для приватної території власного будинку або квартири – це особливо актуально. Скло не отруює кімнату невидимими парами, а для його декорування використовуються тільки безпечні матеріали.

   Скляні перегородки з розсувними дверима ідеальні для невеликих приміщень – гардеробних, кабінетів, кухонних площ. В останньому випадку невагома стіна здатна утримати небажані запахи й випаровування, особливо якщо мова йде про квартиру-студію.

   Скляна перегородка в офісі – незамінна конструкція. Вона не ускладнює площу приміщення, але при цьому грамотно і ненав’язливо його зонує. Її можна виконувати з тонованого або прикрашеного орнаментом скла, щоб створити атмосферу усамітнення. Вхідні групи нерідко виконуються з цільного полотна, що дуже зручно, оскільки працівникам чудово видно людей, які входять в офіс, крім того, прозорі двері не затримують світло.

   Модульні перегородки користуються попитом в офісах, де багато співробітників – завдяки стінам відокремлюються робочі місця. У разі потреби їх легко розібрати й перенести в іншу локацію. Стаціонарні конструкції, що кріпляться до підлоги та стелі, виконуються з повністю прозорого й комбінованого матеріалу. Вони затребувані в турфірмах, банках, салонах краси, магазинах, офісах керівного складу, холах, переговорних кімнатах тощо.

   Стіни зі скла міцні, пожежобезпечні, ізолюють приміщення від зовнішнього шуму, швидко монтуються та просто обслуговуються

   Скляні перегородки з двійчастими дверима, розсувні й мобільні конструкції – ці та інші варіанти доступні, якщо ви вирішите звернутися до компанії «Гласс-декор». Поговорити з нашими фахівцями можна за телефонами: (044) 362-10-85, (067) 77-125-77, (067) 450-46-28 або написавши повідомлення на e-mail: info@glass-dekor.com.ua. Юридична адреса компанії вказана на верхній панелі офіційного сайту. Наші консультанти нададуть вичерпну інформацію щодо вибору, виготовлення та встановлення скляних перегородок усіх можливих типів.

   Замовте роботу у професіоналів!