• (067) 77-125-77/(067) 450-46-28(044) 362-10-85
  м. Київ, вул. Западинська, 9а, офіс 9 - знайти нас на карті
 • Шановні клієнти! Наша компанія працює. Телефонуйте / пишіть, виконаємо Ваше замовлення
  Стеклянные ограждения

  Скляні огородження балконів

  Займаєтесь декоруванням інтер’єру ресторану або готелю і вибираєте огородження для балконів? Ми пропонуємо сконструювати елементи зі скла для декору, наші майстри використовують для виробів міцний і ударостійким матеріал. Наш варіант дозволить зберегти стильний екстер’єр будівлі і відкрити вид з вікна. Ми можемо прийняти Ваше замовлення в будь-який день, ціни у нас досить помірні.

  Огорожа балконів має бути якісною і естетичною, до своєї роботи ми підходимо відповідально і за відмінні характеристики готових елементів відповідаємо. У догляді такі вироби досить прості, їм не страшні різні погодні умови і вони здатні служити Вашому закладу або житловому будинку довгий термін. Сьогодні скляні огорожі для балконів вибирають все більше людей і наша компанія пропонує найвигідніші умови для створення важливих елементів. До всіх замовників у нас індивідуальний підхід і ми завжди уважні до потреб та інтересів клієнтів. Сконструювати огорожу для балкону ми можемо для Вас протягом короткого терміну. Зробіть балкон у власному будинку стильним і насправді безпечним, за якість своїх виробів ми відповідаємо. Наша команда працює з прозорими конструкціями не один рік, довірте важливу роботу професіоналам і високоякісний результат перевершить Ваші очікування.


  Обираєте матеріали для огорожі балконів? Скляні елементи будуть для Вас найкращим рішенням, ми виконаємо їх конструювання за адекватною ціною.


  З’явилися питання при виборі огорожі для балкона і Ви маєте намір поставити їх компетентному, в цій сфері, фахівцю? У нас не відмовляють консультувати клієнтів, нам важливо допомогти кожному з вибором найякісніших характеристик для подібних виробів.

 • Зробіть замовлення прямо зараз