• (067) 77-125-77/(067) 450-46-28(044) 362-10-85
  м. Київ, вул. Западинська, 9а, офіс 9 - знайти нас на карті
 • Шановні клієнти! Наша компанія працює. Телефонуйте / пишіть, виконаємо Ваше замовлення
  Стеклянные ограждения

  Скляні огородження атріумів

  Якщо Ви займаєтеся облаштуванням торгового центру або деяких багатоповерхових приміщень, то Вам обов’язково потрібно огорожу атріумів, які будуть служити засобом захисту від випадкового падіння людини. І чим Вище такі приміщення, тим актуальніше установка такого устаткування в ньому, адже його ціна є досить доступною.

  Зазвичай огорожі атріумів виконують зі скла, адже саме в такому варіанті вони мають найбільш оригінальний вид, але варто ретельно вибирати їх конструктивні особливості та матеріал, тому що від цього може залежати безпека людей. Тому багато клієнтів вважають за краще звертатися за огорожами до атріуму саме до нас, адже вони впевнені в тому, що зможуть купити дійсно якісні товари за оптимальними цінами.


  На відміну від домашніх дверей або деякого іншого обладнання, огородження атріумів виконується з більш надійних матеріалів і з використанням особливих конструкцій, тому вони будуть максимально безпечним варіантом, за умови правильного монтажа.


  Для того, щоб у нас замовити огорожу в атріум, Вам достатньо буде зв’язатися з нашими співробітниками і обговорити з ними деталі угоди. І, звичайно, домовитись про більшість речей можна телефоном, але якщо Ви хочете отримати повністю індивідуальну роботу з оригінальним дизайном, то без особистої зустрічі з одним з наших співробітників Вам просто не обійтися.

  Не зважаючи на те, що ми пропонуємо Вам огорожі саме для атріуму, Ви також можете ефективно використовувати їх і в деяких інших ситуаціях, коли Вам необхідно отримати огорожу з оригінальним дизайном. Наприклад, їх можна ефективно використовувати і для створення спеціальних зон.

 • Зробіть замовлення прямо зараз