• (067) 77-125-77/(067) 450-46-28(044) 362-10-85
  м. Київ, вул. Западинська, 9а, офіс 9 - знайти нас на карті
 • Шановні клієнти! Наша компанія працює. Телефонуйте / пишіть, виконаємо Ваше замовлення
  Стеклянные двери

  Скляні розсувні двері

  Орні (розсувні) двері зі скла з верхніми направляючими

  Формування дизайну в квартирі, будинку чи офісі — це різноманітний процес, що потребує індивідуального підходу до кожної ситуації, але серед усіх варіантів, скляні орні (розсувні) двері вважаються практично універсальним варіантом. Вони можуть чудово підійти як для традиційного дизайну з великою кількістю дерев’яної обивки, так і під стиль модерну, де зможе підкреслити всі особливості обстановки приміщення.

  Перевагою скляних розсувних дверей у тому, що вони можуть підійти практично під будь-який дверний отвір, навіть якщо його розміри є нетиповими. А завдяки нашим послугам за індивідуальною роботою з Вашими майбутніми дверима  (скляними, розсувними), Ви отримаєте саме той товар, на котрий і розраховуєте, з урахуванням усіх Ваших побажань.

   

  У нас замовити скляні розсувні двері можно практично в будь-якій  комплектації і з деякими технічними особливостями. Також ми не забуваємо і про дизайн готових виробів, що може бути повністю індивідуальним.


  Хоч скляні розсувні двері і можуть використовуватися у якості переходу між кімнатами, але набагато частіше вони потрібні у ситуаціях, коли Ви хочете відокремити комірчину , чи інше невелике приміщення. В такому випадку, такі двері стануть чудовим доповненням Вашого дизайну и водночас матиме відмінні  конструктивні особливості, що ні в чому не поступаються традиційним варіантам.

  У нашому каталозі на сайті Ви можете знайти десятки різноманітних дверей зі скла (розсувних та інших варіантах), деякі з них мають гравіювання та інші особливості. Вони будуть доступні для Вас, якщо ви замовите товар саме у нас.

 • Зробіть замовлення прямо зараз