• (067) 77-125-77/(067) 450-46-28(044) 362-10-85
  м. Київ, вул. Западинська, 9а, офіс 9 - знайти нас на карті
 • Шановні клієнти! Наша компанія працює. Телефонуйте / пишіть, виконаємо Ваше замовлення
  Стеклянные душевые кабины

  Скляні душові кабіни з розсувними дверима

  Переважно вважається, що душові кабіни, а тим більше скляний душ з розсувними дверима, встановлюють у маленьких ванних кімнатах чи в тих ситуаціях, коли не вдається собі дозволити регулярно приймати ванну. Дійсно, душ компактний, а хороші двері, котрі діставали до стелі, можуть утримувати пар всередині та зберігати вологість повітря в приміщенні стабільним. Однак ніщо не заважає встановити в одной ванній кімнаті і душ, і ванну, мотивуючи це тим, щоб розділяти банні процедури на японську манеру чи завжди залишати альтернативу для іншого члена сім’ї.

  В той час, коли для орних (розсувних) дверей необхідне місце для відкриття, скляний душ з розсувними дверима можна встановити у найменший закуток, чи в кутку кімнати. Для цього існує ціла система роботи коліщаток, що забезпечила б плавне відкриття та закриття та запобігла б випаданню скла. Ми встановлюємо металічні деталі бо вони більш довговічніші та точніші, ніж пластикові. На сайті компанії ви можете ознайомитися з прикладами наших робіт. Тут Ви можете побачити безкаркасні скляні душові кабіни з розсувними дверима, що просто встановлюються до самої підлоги.

  Дзвоніть нам по телефону чи просто заповнюйте форму замовлення. У нас можна знайти не только обладнання для ванн, але й також і скляні фартухи, перегородки, вітрини, в том числі й скляні  душові кабіни з розсувними дверима. Не бійтеся звертатися за консультацією — наші менеджери допоможуть обрати саме той скляний виріб, що сподобається Вам.

  Коли обирають матеріали для облаштування ванної кімнати, перевагу віддають саме склу, адже воно красиве, довговічне і виглядає більш дорого, ніж пластик. Якщо обробити матеріал миючим засобом, вода не буде залишати розводи на поверхні, а піна та мило будуть легко стиратися в скляній душовій кімнаті з розсувними дверима. Тим часом, пластик деформується під впливом температури.

  У нас Ви можете не выходячи з дому здійснити замовлення на будь-який виріб з скла. Замовляйте скляні душові кімнати з розсувними дверима, візерунками на склі, нестандартні параметри — дивуйте гостей та близьких креативністю в дизайні.

 • Зробіть замовлення прямо зараз