• (067) 77-125-77/(067) 450-46-28(044) 362-10-85
  м. Київ, вул. Западинська, 9а, офіс 9 - знайти нас на карті
 • Шановні клієнти! Наша компанія працює. Телефонуйте / пишіть, виконаємо Ваше замовлення

  Перегородки в стилі лофт

   Скляні перегородки-лофт – диво дизайнерської думки та втілення зручності, адже вони водночас і об’єднують простір, і гармонійно розділяють його на приватні сектори. Для індустріального стилю, який характеризується великими приміщеннями, високими стелями та промисловими деталями, легкі й функціональні прозорі стіни – ідеальне рішення.

   Скляні перегородки на замовлення: лофт-варіанти

   У прогресивному стилі сучасного Нью-Йорка використовують грубі матеріали – цеглу, метал, натуральне дерево. Тому невагоме скло, закуте в геометрично вивірений каркас і виконане в різних варіаціях кольору, якнайкраще розбавляє ваговитість цегляної кладки, дубових перил і столів, зварних піддонів і полиць.

    

   Перегородки зі скла лофт-стилю бувають таких видів:

   • Стаціонарна стіна. Ця перегородка з безпечного скла може досягати 5 метрів за висотою. Поверхня укріплена за допомогою статичного, перехресного каркаса. Як правило, виріб збирають із сегментів безпосередньо на об’єкті. Конструкція може бути кутовою, доповненою фрамугою, примикати до стіни тощо.
   • Прозорі двері. Скляна перегородка у лофт-дизайні, яка являє собою двері, може бути маятникового або двійчастого типу. У другому випадку – це класичний спосіб відчинення. Подібна конструкція забезпечується відповідною фурнітурою (ручками, петлями, замком). Максимальна висота і ширина дверей 3,5 на 1,6 метрів відповідно. В цілому зазначені параметри коригуються залежно від розміру та фактури скляної стіни. Маятникові перегородки з доводчиком використовуються на кухні, в кабінетах, художніх студіях, а також ними іноді забезпечуються вхідні групи торгових центрів і офісів.
   • Вхід-купе. Розсувні скляні стіни лофт-стилю дуже популярні завдяки економії квадратних метрів. Актуальними є також варіанти-гармошки. Їх цінують за оригінальність і зручність. Максимально допустимі параметри таких дверей – 3 на 1,5 метра (для складних – 1,2 м). Полотно встановлюється на верхню направляючу рейку, іноді кріпиться безпосередньо до стелі, а в деяких випадках розміщується в складі каркасної скляної стіни. Яскрава особливість дверей-гармошок і двійчастих полотен – відсутність порога.

   Скляна перегородка лофт-дизайну залежно від стильової композиції приміщення заповнюється прозорим, декоративним, бронзовим або матовим склом. За бажанням, можна використовувати зістарені, вінтажні, армовані варіанти, триплекс або фацет. Каркас виконується відповідно до законів лофт – він досить помітний, схожий з віконною рамою, може бути товщим або тоншим, складатися з листового металу різної фактури та інших матеріалів.

   «Гласс-декор»: якісно, оперативно, творчо

   Виготовлення скляних перегородок (лофт і інші стилі) – профільна робота майстрів компанії «Гласс-декор». Але шаблонний підхід – це не про нас. Кожна перегородка – невід’ємна частина майбутнього інтер’єру, тому до виробів ставляться особливі вимоги як щодо міцності, так і з погляду естетики.

   У нашій компанії можна замовити перегородку будь-якого озвученого типу: для кухонних або ванних приміщень, спалень і віталень, кабінетів і бібліотек, гардеробних і терас, дитячих і переговорних кімнат. Фахівці готові запропонувати клієнтам перевірені рішення або взяти в обробку індивідуальний ескіз. Небувала різноманітність видів скла, матеріалів каркаса, таблиці відтінків і способів фарбування дозволять втілити в життя будь-які дизайнерські вишукування.

   Терміни виготовлення варіюються залежно від складності замовлення. З робочих питань можна звертатися за телефонами, вказаними на верхній панелі сайту, або надіслати консультантам фірми електронного листа.

   Ваш дизайн – наша турбота!