• (067) 77-125-77/(067) 450-46-28(044) 362-10-85
  м. Київ, вул. Западинська, 9а, офіс 9 - знайти нас на карті
 • Шановні клієнти! Наша компанія працює. Телефонуйте / пишіть, виконаємо Ваше замовлення

  Скляні колони

  В кінотеатрах, розважальних центрах і будинках культури часто можна побачити скляні колони. Такі інтер’єрні елементи завжди виглядають дуже стильно і є родзинкою. Наша компанія виготовляє такі вироби за індивідуальними замірами і ми будемо раді запропонувати Вам найкраще рішення за якістю та оформленню. Розцінки у нашій компанії завжди дуже демократичні.

  Скляні колони чудово впишуться і в домашній інтер’єр, їх часто замовляють для готелів та ресторанів. Прозорі або дзеркальні елементи підходять для оформлення приміщень в будь-якому стилі. Наші майстри використовують при створенні таких виробів тільки перевірені та надійні матеріали. У нас скляні колони завжди виготовляються сумлінно і з ціллю домогтися наміченого результату. Обирайте на користь нестандартного рішення для інтер’єру та здивуйте гостей власного власного закладу чи приватного будинку. Також ми будемо раді працювати над проектом скляних колон і для нічних клубів. Такі елементи в розважальних закладах завжди виглядають стильно, їх дзеркальна поверхність чудово відображає світломузику і різнокольорові ліхтарі. Звертайтеся до нас з ціллю виготовлення міцних та довговічних виробів сьогодні, ми Вас не розчаруємо.

  Зацікавили наші скляні колони? Довірте нам їх виготовлення за індивідуальним проектом, розцінки в нашій компанії прийнятні.

  Задавайте будь-які питання про скляні колони нашим співробітникам, зв’язатися з ними можна за телефонами на сайті. Вам розкажуть про можливості в оформленні таких виробів і запропонують для конкретного інтер’єру оптимальні рішення. Ми завжди відповідально й старанно відносимося до своєї роботи, результат Вас не розчарує.

 • Зробіть замовлення прямо зараз