• (067) 77-125-77/(067) 450-46-28(044) 362-10-85
  м. Київ, вул. Западинська, 9а, офіс 9 - знайти нас на карті
 • Шановні клієнти! Наша компанія працює. Телефонуйте / пишіть, виконаємо Ваше замовлення

  Дзеркала

  У нашому асортименті безліч скляних виробів, в список котрих входять двері, душові кабіни, огорожі, фартухи на кухню і, в том числі дзеркала. Також ми пропонуємо покупцям підібрану фурнітуру для скляних конструкцій.  Даний предмет інтер’єру розхвалюють в усіх країнах. Як і скло, дзеркало вписується практично в будь-яку обстановку. Крім того, на ії поверхності можна нанести візерунок або повноцінне зображення за допомогою техніки піскоструя.


  Замовляйте у нас на сайті, прямо не виходячи з будинку, дзеркала. В інтер’єрі вони грають важливу роль, так як не просто додають глянцевого блиску в приміщенні, але й відбиває прямі промені світла, додаткового освітлюючи кімнату. За допомогою дзеркал можна візуально піднять стелі, змінити форму кімнати, поширити домінуючий колір й акцентувати увагу на найважливіших деталях.


  Уява може диктувати зовсім різні варіанти обстановки. Можна встановити по маленькому дзеркалу вздовж жолобник а, щоб освітити стелю чи привернути увагу відвідувача до гіпсової ліпнини під стелею. В дзеркалах також можно вирізати візерунок або сітку, що не тільки б створювала враження великої дзеркальної вставки, але й грала роль прикраси в кімнаті.

  «ГЛАСС ДЕКОР ПЛЮС» продає скляні вироби в роздріб і оптом для різноманітних клієнтів. Щоб замовити, Ви можете подзвонити за номером чи  заповнити форму замовлення. Члени нашої команди з великою увагою поставилися до підбору фурнітури, при цьому ми слідкуємо за новими віяннями і намагаємося запропонувати найкращий варіант для того, щоб облаштувати Ваш заклад чи житло максимально комфортно й елегантно. З нами Ви переконаєтесь, що функціональність та витонченість можна поєднати.

 • Зробіть замовлення прямо зараз