Головна

Основним напрямком діяльності нашої компанії «ГЛАС ДЕКОР ПЛЮС» є оптовий і роздрібний продаж фурнітури, розробка і виготовлення скляних конструкцій, включаючи скляні перегородки, скляні розсувні двері, скляні сходинки і підлоги, душові кабіни, системи огорож і багато інших.

Скляні розсувні двері в алюмінієвій коробці
Скляні двері
Скляні вітрини і перегородки Скляні душові кабіни

огорожа атріумів скляні колони Скляні душові кабіни
Скляні огорожі і козирки
Скло в інтер'єрі
Каталог візерунків і шпонів

Фурнітура для скляних конструкцій

Фурнітура для скляних конструкцій


Скляні конструкції і фурнітура ГЛАС ДЕКОР ПЛЮС

Розробка, виготовлення скляних конструкцій, а також їх монтаж, оптовий і роздрібний продаж спеціальної фурнітури для скляних конструкцій - основний напрямок діяльності компанії «ГЛАС ДЕКОР ПЛЮС» в Києві.

Завдяки сучасним технологіям обробки скла, наші вироби володіють високою безпекою і удароміцністю. Скляні перегородки і двері, що виготовляються нашою компанією, на вигляд дуже тендітні і невагомі, здатні надійно захистити і відгородити приміщення від зовнішнього світу.

До того ж, вироби зі скла виконують важливі естетичні функції в сучасних інтер'єрах. За допомогою скла можна добитися ефекту легкості, невагомості, вишуканості в будь-якому приміщенні. Скляні перегородки дозволяють розділити приміщення на кілька окремих зон, не створюючи при цьому відчуття тісноти.

Скляні перегородки з успіхом використовуються для оформлення торгових і офісних приміщень, де допомагають створити імідж відкритості та залучити потенційних клієнтів. Не менш затребувані вони і для додання домашній обстановці відчуття легкості та невимушеності. Міжкімнатні скляні двері не перешкоджають проникненню світла в приміщення і створюють ефект безмежного простору.

Компанія  «ГЛАС ДЕКОР ПЛЮС» виконує розробку, виготовлення і монтаж скляних конструкцій:

  • скляних перегородок;
  • розпашних скляних дверей;
  • розсувних скляних дверей;
  • скляних підлог і сходинок;
  • душових кабін.
Крім виготовлення скляних дверей і конструкцій, наша компанія здійснює оптовий та роздрібний продаж фурнітури для скла.

До деталей фурнітури для скла пред'являються високі вимоги. При своєму невеликому розмірі, вони повинні витримувати велику вагу скляних виробів і забезпечувати їх надійну і безпечну експлуатацію. До того ж, фурнітура для скла повинна володіти хорошими естетичними властивостями. При розробці деталей фурнітури конструкторами використовуються тільки найякісніші матеріали, а дизайнерами застосовуються різні види фактур металу, такі як матова або блискуча нержавіюча сталь, алюміній, латунь, анодування під золото, фарбування в чорний або білий колір.

Вимогливі клієнти, для яких новизна і висока якість є першорядним критерієм вибору, оцінять фурнітуру виробництва німецьких компаній Dorma, Schlechtendahl, Hafele або італійських компаній Casma, Colsom. На світовому ринку аксесуарів і фурнітури для скла ці виробники є головними. Виготовляються за спеціальною технологією в точних обробних центрах, ці вироби володіють бездоганною якістю і високим рівнем надійності. Покриття виробів різними кольорами (білий, чорний, золото, бронза, хром і матовий хром) здійснюється за допомогою методу анодування, завдяки чому забезпечується їх довговічна експлуатація.Тим клієнтам, для яких істотною перевагою буде невисока ціна фурнітури, ми можемо запропонувати вироби китайського виробництва. В наявності є широкий асортимент аксесуарів для скла, виготовлених китайськими компаніями HaiDeLi і Kin-Long, лідируючими по експорту своїх виробів. Їхня продукція з успіхом реалізується в країнах Європи і Америки, що є безсумнівним доказом гідної якості фурнітури.

Якщо Ви хочете купити скляні двері, встановити в своєму офісі скляні перегородки або обладнати душову кабіну в будинку, Ви не помилитеся у виборі, звернувшись до послуг компанії «ГЛАСС ДЕКОР ПЛЮС» в Києві. Вся наша продукція має високу якість, довговічність і надійність в експлуатації. На кожен виріб, який Ви купуєте, надається гарантія і забезпечується післягарантійне обслуговування.